Specializuoti mokymai ir kvalifikuoti lektoriai

Lankstūs mokymo moduliai. Rengiame kvalifikuotus programinio valdymo metalo apdirbimo įrenginių operatorius (bendra mokymų trukmė 40 valandų). Įmonėms galime pasiūlyti atskirus operatorių kvalifikacijos kėlimo modulius ("Metalo apdirbimo įvadas", "Apdirbimo pjovimu įvadas", "CNC įrankiai" ir kt. Kiekvienu atveju prisideriname prie įmonės mokymų poreikių, kad būtų pasiektas maksimalus rezultatas.

Naujausios mokymo technologijos. Turime licenciją mokyti su simuliacine MTS programa, kuri suteikia galimybę virtualiu būdu mokyti frezavimo, tekinimo operatorius. Naudodami MTS programą galime atlikti operatoriaus kvalifikacijos atestavimą, numatyti konkrečiam asmeniui reikalingų mokymų temas ir vykdyti mokymus pagal sudarytą individualų planą.

Naujausia mokymo įranga. Mokymams naudojami naujausi mokomieji "Optimum Maschinen" frezavimo ir tekinimo įrenginiai su "Siemens Sinumeric" valdymo sistema, tad turime galimybes mokymų metu suteikti daug praktinių įgūdžių ir perduoti mokiniams geriausią praktiką.

Teorijos ir praktikos derinys. Mokymo programos yra pagrįstos praktiniais pavyzdžiais iš realių gamybinių įmonių praktikos. Bendradarbiaudami su mokslo institucijų ir verslo atstovais mes parengėme praktinio mokymo programas, kurios ne vien perteikia teorines žinias, tačiau padeda įgyti praktinių įgūdžių.

Kvalifikuoti lektoriai

Edvinas Dubinskas

Programinio valdymo metalo apdirbimo įrenginių mokymus veda metodinės dalies vadovas Edvinas Dubinskas, turintis mechanikos inžinerijos mokslų daktaro laipsnį, ilgametę akademinio mokymo bei praktinio darbo gamybinėje metalo apdirbimo įmonėje patirtį. Edvinas yra mokymams naudojamos mokymo medžiagos rengėjas, tad kartu su teorinėmis žiniomis yra naudojami praktiniai pavyzdžiai iš realios kasdieninės gamybos procesų.